Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Nostalji Sohbet Sitesi

Nostalji Sohbet Sitesi

Nostalji Sohbet Sitesi

Hepimiz uzun senelerdir sohbet ortamlarına takılan kişileriz. Seneler boyunca takılsak bile, bir zaman sonra çeşitli sebeplerden dolayı sohbet ortamlarından ayrılmak zorunda kalıyoruz. Muhabbet ettiğimiz insanları geride bıraktığımız zamanlar olabiliyor. Eski zamanlarda takılarak bıraktığımız Chat odalarına tekrardan başlamak istediğimizde, hiç bir şey eskisi gibi olmayabiliyor.

O hayalini kurduğumuz sohbet ortamını şu zamanlarda göremeyebiliyoruz. Bunun sebebi ve nedeni bellidir aslında. İnsanların gün geçtikçe değişmesidir. Dünya nasıl yerinde durmuyor ve devamlı dönüyor ise, insanların duygu, düşünce ve istekleri de bu yönde değişim gösterebilmektedir. O takıldığımız sohbet sitesi bu Chat sitesi değil!

Eski Sohbet Odaları

Nostalji yapmak isteyen herkes zirvem sohbet odalarını kolaylıkla kullanabileceği gibi, tabi ki o eski hazzı alamayacaklarının da farkındadırlar sanırım. Bizler bir arkadaş bulmak ve sınırsız olarak diyaloglar kurmak amacıyla muhabbet sitelerini kullanıyoruz. Bu bir engel teşkil etmediği gibi, insanların istekleri ile giriş yapabildikleri sohbet ortamlarıdır.

Nostalji Sohbet Sitesi

Nostalji Sohbet Sitesi, Nostalji Sohbet Odaları, Nostalji Chat Odaları, Nostalji Mobil Sohbet,

Bizler eskileri çok arıyoruz. Bunun farkındayız. Elimizden bir şey gelmiyor. Keşke eski muhabbetleri, eski sohbet kullanıcılarını bir arada görebilsek… Onlarla tekrardan gırgır şamata eşliğinde kanal genelinde deliler gibi sohbet etsek.. Ne kadar düşünürsek düşünelim o eski zamanları tekrardan bir daha yakalayamayacağımızı anlıyoruz sanki.

Eski Chat Kanalları

Cep telefonları yoktu o dönemlerde. Bilgisayarları bile zor bulabiliyorduk. Her evde bilgisayar yokken, internet kafeler üzerinden giriş yaptığımız sohbet kanalları aklımıza gelir. Bazen öyle durumlar oluyordu ki bir yerden bir kaç giriş yapıldığı zaman atılma durumuyla karşı karşıya kalabiliyorduk. Acaba yasaklar kaldırıldı mı? Tekrardan giriş yapabilmek için saatlerce beklerdik.

Teknoloji ilerledi ve eski sohbet siteleri de tabi ki gelişim gösterdi. Sohbet kanallarının eski yapısı bizim daha çok hoşumuza gidiyordu. Şu anda aynı sohbet ortamı kullanılıyor fakat, biraz daha gelişmiş durumda. Yeni yeni insanlar sanal aleme katılıyor. Bunlar kimdir? Nereden geldiler? Kimin fesidir? derken bir bakıyoruz ki arkadaş olmuşuz ve sohbet kanallarında bu şekilde takılmaya devam ediyoruz.

Bir önceki makalemiz olan Cepten Sohbet Odaları makalesi ele alınmaktadır.

admin 3704 okunma
Cevap bırakın

alt dalga